Forum AstroCD
http://www.astrocd.pl/forum/

Komunikat specjalny - nowe forum PTMA!
http://www.astrocd.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=4801
Strona 1 z 1

Autor:  Marek Substyk [ wtorek, 20 maja 2014, 17:54 ]
Tytuł:  Komunikat specjalny - nowe forum PTMA!

Koleżanki i Koledzy,
W dniu 17 maja br. wybraliśmy nowe władze Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii i podjęliśmy się zadania zwiększenia naszej integracji w dziedzinie popularyzacji astronomii w Polsce, co jest naszym najważniejszym zadaniem statutowym. Planujemy zwiększyć atrakcyjność naszej głównej strony internetowej, ale samo to nie będzie wystarczające. Naszą najważniejszą platformą w łączności zarówno pomiędzy naszymi Oddziałami, Członkami jak i niezrzeszonymi internautami będzie nasze własne forum internetowe.
Po przyjeździe z Białegostoku natychmiast założyliśmy na naszym serwerze ptma.pl nasze nowe wspólne forum.
Proszę Wszystkich Członków Oddziału o zarejestrowanie się z imienia i nazwiska i podaniem tam do jakiego Oddziału PTMA należą. Wskazane jest, abyśmy nie byli anonimowi i proszę także o umieszczanie awatarów z Waszymi twarzami w wielkości 150x200 pixeli. Jeśli ktoś nie umie zrobić sobie takiego awataru, to proszę przesłać swoje zdjęcie do mnie albo do Janusza, a zrobimy z tego awatar.
Proszę potraktować tę prośbę o rejestrację wszystkich członków jako nasz statutowy obowiązek. Skoro wypełniliśmy deklarację PTMA to oznacza, że działamy na rzecz popularyzacji astronomii nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Jeśli potraktujemy wszyscy to forum poważnie.
Jak przeanalizujecie poszczególne rozdziały na forum to zobaczycie, że będzie tam idealna platforma dla innych, aby zorientować się, gdzie będą organizowane przez PTMA różne zloty, pokazy nieba, wycieczki, odczyty, jak zapisać się do PTMA itp. Chcemy, aby można było zobaczyć, że jesteśmy zwartą i działającą organizacją. Tak więc działajmy intensywnie na forum dla dobra PTMA, jak i dla dobra astronomii w Polsce.
Jeszcze raz bardzo proszę o szybkie zarejestrowanie się wszystkich członków PTMA na naszym nowym forum:

http://www.forum.ptma.pl

Oczywiście czekamy na wasze propozycje i opinie.
Marek Substyk, Janusz Wiland
Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii

Autor:  Marek Substyk [ wtorek, 27 maja 2014, 21:15 ]
Tytuł:  Re: Komunikat specjalny - nowe forum PTMA!

Raz jeszcze przypominam o naszym forum PTMA.
Członkowie Oddziału i inny zainteresowani proszeni są o rejestrację.
http://www.forum.ptma.pl

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/