Teraz jest wtorek, 18 lutego 2020, 09:28

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: XXX Seminarium Pracowni Komet i Meteor├│w (PKiM) 7 marca 2015
PostNapisane: ┼Ťroda, 18 lutego 2015, 11:23 
Nowy na forum

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ťroda, 18 lutego 2015, 01:33
Pracownia Komet i Meteor├│w oraz Polska Sie─ç Bolidowa (Polish Fireball Network) zaprasza wszystkich mi┼éo┼Ťnik├│w astronomii na XXX Seminarium PKiM, kt├│re odb─Ödzie si─Ö 7 marca 2015 roku w Centrum Astronomicznym im. Miko┼éaja Kopernika w Warszawie.

Seminarium jest doskona┼é─ů okazj─ů do poznania innych mi┼éo┼Ťnik├│w astronomii, wymiany do┼Ťwiadcze┼ä i wzbogacenia wiedzy astronomicznej - nie tylko z dziedziny astronomii meteorowej. Wyk┼éady poprowadz─ů m.in. cz┼éonkowie Pracowni Komet i Meteor├│w, Polskiej Sieci Bolidowej oraz zaproszeni prelegenci z innych o┼Ťrodk├│w astronomicznych. Tematyka wyk┼éad├│w dotyczy─ç b─Ödzie zagadnie┼ä teoretycznych, technicznych zwi─ůzanych z konstrukcj─ů sprz─Ötu do obserwacji oraz mi─Ödzynarodowych projekt├│w badawczych.

Zaproszenie to kierujemy zw┼éaszcza do m┼éodych, ambitnych os├│b, kt├│re chcia┼éyby ukierunkowa─ç swoje astronomiczne zainteresowania w spos├│b efektywny i niebanalny. Astronomia meteorowa jest dziedzin─ů bardzo otwart─ů na dzia┼éania mi┼éo┼Ťnik├│w astronomii. Obserwacje prowadzone kamerami s─ů od lat wykorzystywane w powa┼╝nych analizach i publikacjach naukowych. Dzia┼éalno┼Ť─ç w PKiM to fascynuj─ůca przygoda, kt├│r─ů najpro┼Ťciej rozpocz─ů─ç przyje┼╝d┼╝aj─ůc na nasze najbli┼╝sze seminarium, na kt├│re serdecznie zapraszamy ka┼╝dego mi┼éo┼Ťnika astronomii zar├│wno takiego bardziej zaawansowanego i jak zaczynaj─ůcego przygod─Ö z astronomi─ů.

Zgłoszenia proszę nadsyłać do 1 marca 2015 poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie http://www.pkim.org/?q=pl/formularz_rejestracyjny_na_seminarium_pkim.

ZAPRASZAMY!!!

Ramowy plan Seminarium:
7 marca 2015 (sobota)
(09-13) Sesja poranna
(15-19) Sesja popołudniowa
(20-22) Walne zgromadzenie PKiM

G├│ra

Tytu┼é: Re: XXX Seminarium Pracowni Komet i Meteor├│w (PKiM) 7 marca
PostNapisane: pi─ůtek, 27 lutego 2015, 13:09 
Ranga: [1]

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 22 lutego 2010, 00:46
Czy kto┼Ť z woj. ┼Ťl─ůskiego lub ma┼éopolskiego si─Ö wybiera?

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: