Teraz jest sobota, 20 kwietnia 2024, 00:33

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sky-Watcher 200/1000 na montażu EQ-5
PostNapisane: niedziela, 12 stycznia 2014, 13:41 
Offline
Nowy na forum

Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2011, 08:40
Posty: 4
Cały zestaw kupiony trzy lata temu, od tego czasu głównie stał na strychu - ogólnie nieudany prezent dla kogoś kto ma czas i możliwości na obserwacje tylko dwa razy w roku (a teraz nie będzie miał w ogóle). Czyli stan prawie jak nówka.

Nówka kosztuje 2400, ja za cały zestaw proponuję okrągłe 1650 zł.

Zestaw znajduje się pod Kętrzynem (na północy warmińsko-mazurskiego) i najlepszy byłby obiór osobisty. Jeśli nie ma możliwości to mogę dowieźć w promieniu 300 km (30 zł/100 km - Clio mało pali :) ). Ostatecznie mogę wysłać kurierem, ale ostrzegam, że to ponad 100 zł bo gabaryty są duże, wszystko waży 30 kg, a jeszcze trzeba to ubezpieczyć.

Tutaj dokładniejsze dane zestawu, to dokładnie ten i kupiony dokładnie z tego sklepu: http://www.teleskopy.pl/product_info.ph ... ts_id=1391

Uwaga, zestaw BEZ większości okularów. Dołączam tylko dwa kitowe - "super 10mm" i "barlow lens x2". Za to zostaje oczywiście wszystko co było w montażu (obciążenia, zaślepki itp.) oraz przy tubie (szukacz, takie "obejmy" itp.)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak potrzeba zdjęć innych miejsc to śmiało piszcie, nie wiem co jest ważne dla kupującego teleskop. Oferty na PW. Jak będzie potrzeba - mogę wystawić na Allegro. Mogę też rozdzielić na tubę (500) / montaż (1100).

_________________
MeteonTV - prognozy na noc


Góra
 Zobacz profil  
 

 Tytuł: Re: Sky-Watcher 200/1000 na montażu EQ-5
PostNapisane: sobota, 1 marca 2014, 16:13 
Offline
Nowy użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 września 2013, 15:08
Posty: 10
Jestem chętny na samą tubę, czy oferta jeszcze aktualna?

_________________
Sky-Watcher N-150/1200 & EQ6 SynTrek + guiding, Barlow GSO 2,5x & 3x, Okulary Sky-Watcher WA 66 6mm & 20mm, Canon EOS 700D, kamerki Microsoft LifeCam Studio & Point Grey FireFly 0.3, koło filtrowe + LRGB Baader


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sky-Watcher 200/1000 na montażu EQ-5
PostNapisane: niedziela, 2 marca 2014, 14:59 
Byłaby możliwość kupna statywu?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL