Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 10:45

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprzęt ZWO w teleskopy.pl
PostNapisane: piątek, 14 kwietnia 2017, 00:37 
Offline
Nowy na forum

Dołączył(a): niedziela, 22 grudnia 2013, 12:20
Posty: 1
Witam

Nie wiem, gdzie mógłbym podpiąć temat (prośba do adminów o jego przyklejenie) - w zasadzie jestem osobą śledzącą forum, mniej się udzielam, ale wiem, że jest spore zainteresowanie na produkty ZWO, a ich ściągnięcie do Polski wiąże się z dłuższym oczekiwaniem i opłatami celnymi, plus zabawami z kursem walut, dlatego chciałem wspomnieć - informacyjnie dla "potrzebujących" (nie jest to reklama, a propagowanie korzystnej - w moim odczuciu, informacji dla astro-amatorów w Polsce), iż obecnie sporo asortymentu zamówiły teleskopy.pl i - co ważne sprzęt jest już u nich na miejscu, dostępny w zasadzie od ręki (od momentu zamówienia do momentu dostawy upłynęło 33h) - kamery, akcesoria, nawet ADC. Czy ceny są konkurencyjne ciężko mi powiedzieć (nie miałem kiedy się rozeznać), ale wygórowane (jeśli chodzi o ADC - jedno jedyne, które sprawdzałem) też się nie wydają.

Choć asortyment nie posiada jeszcze pełnego opisu (na stronie bodajże od poniedziałku 10.04.17) jest dostępny pod adresem:

http://teleskopy.pl/...rds=zwo&x=0&y=0- z cenami i możliwością złożenia zamówienia.

Pozdrawiam i życzę pogodnego nieba oraz owocnych obserwacji.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL