Teraz jest pi─ůtek, 7 sierpnia 2020, 23:46

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: AutoMapa na Androida!... a mo┼╝e Yanosik?
PostNapisane: sobota, 31 marca 2012, 12:40 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 24 sierpnia 2009, 14:27
Znam w┼Ťr├│d was kilka os├│b maj─ůcych telefon z Androidem, sam te┼╝ mam, a w zwi─ůzku z zbli┼╝aj─ůcymi si─Ö moimi dalekimi wyjazdami my┼Ťla┼éem o zakupie urz─ůdzenia GPS z AutoMap─ů.

Szukam, szukam i... znajduje AutoMapę na Androida... wreszcie, już nawet zapomniałem, że były takie plany.

Obrazek

Oszcz─Ödno┼Ť─ç w zakupie urz─ůdzenia daje mi ju┼╝ teraz rado┼Ť─ç. Na razie to tylko beta... ale co tam, przynajmniej za free do ko┼äca 2012 roku. :mrgreen:

==================================

Dodatkowo widz─Ö, ┼╝e coraz wi─Öksz─ů popularno┼Ťci─ů cieszy si─Ö Yanosik - okazuje si─Ö ┼Ťwietnym darmowym rozwi─ůzaniem
Polecam ÔÇô http://yanosik.pl/android

==================================

Uwa┼╝ajcie na trasfer danych w telefonach.

Obrazek M├│j profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii. USA 2020/Islandia 2020

G├│ra

Tytu┼é: Re: AutoMapa na Androida!... a mo┼╝e Yanosik?
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:37 
Nowy u┼╝ytkownik

Do┼é─ůczy┼é(a): niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:32
W czasie podr├│┼╝y na kud┼éacze z Adrianem u┼╝ywali┼Ťmy Yanosika ale dodatkowo do nawigacji w celu takiego niby cb-radia fakt dzia┼éa spotkali┼Ťmy 2-3 kontrole radarowe (tzn policjant├│w z suszark─ů) kt├│re by┼éy zaznaczone na mapie. Dzia┼éa nawet jako nawigacja ale na moim telefonie (Samsung Galaxy) gubi┼é stosunkowo szybko grafik─Ö podczas jazdy, z sygna┼éem GPS nie by┼éo problem├│w ale jak nie widzisz mapy to jest to irytuj─ůce. Kto┼Ť kto u┼╝ywa┼é mia┼é podobny problem? Je┼╝eli chodzi o nawigacje to du┼╝ym minusem s─ů mapy kt├│re trzeba kupowa─ç bo coraz cz─Ö┼Ťciej podczas zwyk┼éej kontroli policja sprawdza czy nie zosta┼éy one ┼Ťci─ůgni─Öte. Dlatego przed kupnem radzi┼ébym sprawdzi─ç ile kosztuj─ů mapy dla danej nawigacji. Ja osobi┼Ťcie mam dobr─ů nawigacj─Ö kupion─ů we W┼éoszech i jak si─Ö potem okaza┼éo mapy s─ů tak drogie ┼╝e mnie na to nie sta─ç i je┼╝d┼╝─Ö na starej nie z aktualizowanej mapie europy gdzie cz─Östo wed┼éug niej jad─Ö np po lesie.

G├│ra

Tytu┼é: Re: AutoMapa na Androida!... a mo┼╝e Yanosik?
PostNapisane: poniedzia┼éek, 23 kwietnia 2012, 14:07 
Nowy u┼╝ytkownik

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 16 kwietnia 2012, 15:07
u mnie yanosik te┼╝ niestety gubi i sygna┼é GPS i myli si─Ö z map─ů, ponadto piekielnie grzeje telefon. U┼╝ywam Naviexpert i dzia┼éa bardzo dobrze, transfery ma niewielkie.

Synta 8", kitowce 25 mm i 10 mm (w zasadzie le┼╝─ů od┼éogiem), ES 30 mm, TV Nagler 22 mm, ES 14 mm, ES 6,7 mm, filtry DGM Optics NPB 2", Lumicon OIII i Orion polar 1,25"

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: