Teraz jest poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 09:55

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Oddam za darmo teleskop Newtona (offtop)
PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2014, 22:54 
Ranga: [7]

Do┼é─ůczy┼é(a): czwartek, 27 sierpnia 2009, 10:54
Grzegorz Czernecki napisał(a):
A mo┼╝e przekaza─ç go na poczet Katowickiego oddzia┼éu PTMA? , by┼éo by pi─Ökne narz─Ödzie do popularyzowania astronomii zreszt─ů jeden ju┼╝ mamy.

Buahahahaaa
Łysy co ty wygadujesz ?

Co PTMA nie sta─ç na teleskop za 2000 z┼é ,Skoro sta─ç na rzutniki i inne pierdo┼éy to i na telep powinno starczy─ç. Je┼╝eli jest hojny ofiarodawca to niech si─Ö ucieszy jaka┼Ť osoba dla kt├│rej to bedzie na prawde "CO┼Ü" 150 os├│b z katowickiego oddzia┼éu czeka na datek ? no nie ┼╝artuj.

G├│ra

Tytu┼é: Re: Oddam za darmo teleskop Newtona
PostNapisane: pi─ůtek, 12 grudnia 2014, 13:57 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 24 sierpnia 2009, 14:27
Piotr R─ůczka napisa┼é(a):

Buahahahaaa
Łysy co ty wygadujesz ?

Co PTMA nie sta─ç na teleskop za 2000 z┼é ,Skoro sta─ç na rzutniki i inne pierdo┼éy to i na telep powinno starczy─ç. Je┼╝eli jest hojny ofiarodawca to niech si─Ö ucieszy jaka┼Ť osoba dla kt├│rej to b─Ödzie na prawd─Ö "CO┼Ü" 150 os├│b z katowickiego oddzia┼éu czeka na datek ? no nie ┼╝artuj.

Piotrek, daj ju┼╝ spok├│j, bo rzyga─ç si─Ö ju┼╝ chce Twoimi wpisami zar├│wno na FB jak i w jakiejkolwiek innej formie.
Za ka┼╝dym razem atakujesz PTMA, jakby Ci co┼Ť kto┼Ť z tego towarzystwa zrobi┼é.
┼üatwo jest krytykowa─ç... a tak trudno widocznie zrobi─ç co┼Ť po┼╝ytecznego.

A może chodzi Ci o Karlika, że go PTMA nie było w stanie odkupić? Przypomnę cenę dla PTMA, która była wyższa niż dla innych.
viewtopic.php?p=72380#p72380

Szczerze, gdyby nie Twoje wpisy i dyskusje... dawno by si─Ö tak sta┼éo, bo jako┼Ť z pozosta┼éymi wsp├│┼éw┼éa┼Ťcicielami jako┼Ť mo┼╝na by┼éo si─Ö dogada─ç.
Tyle ode mnie.

Obrazek M├│j profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii. USA 2020/Islandia 2020

G├│ra

Tytu┼é: Re: Oddam za darmo teleskop Newtona (offtop)
PostNapisane: pi─ůtek, 12 grudnia 2014, 18:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): czwartek, 27 sierpnia 2009, 10:54
Mareczku ,to ja ci napisa┼éem ju┼╝ wcze┼Ťniej na fejsie ┼╝eby┼Ť se wrzuci┼é na luz.
Nie mam poj─Öcia dlaczego uwa┼╝asz ┼╝e mam co┼Ť do PTMA ?
Je┼╝eli m├│g┼é bym mie─ç o co┼Ť pretensje to wy┼é─ůcznie do ciebie ale tak┼╝e ich nie mam bo wisisz mi smutnym kalafiorem. (wiesz gdzie )
Z jakiego┼Ť powodu zrezygnowa┼éem sam z PTMA ale zrobi┼éem to bez ┼╝adnych sensacji czy osobistych przytyczek kt├│re w tej chwili pr├│bujesz mi imputowa─ç.
Sprawa "Karlika" nigdy cie nie dotyczy┼éa bo ani on tw├│j ,ani PTMA nie jest twoje ,jeste┼Ť tylko prezesem a nie w┼éa┼Ťcicielem. Ale skoro poruszy┼ée┼Ť ten temat topowiem ci ┼╝e bardzo zbulwersowa┼éo mnie twoje PW kt├│re do mnie napisa┼ée┼Ť w okresie kiedy "Karlik" by┼é na gie┼édzie a lidzie pr├│bowali zebra─ç cegie┼éki na jego kupno , ┼╝e ;
" Nie ┼╝yczysz sobie Karlkia w PTMA bo to tylko problem i nic poza tym"
Czas niestety zaciera wszelkie emocje i teraz tak┼╝e mi to wisi w tym samym miejscu co ty.
A jak ci sie chce rzyga─ç to se we┼║ kropelki na ┼╝o┼é─ůdek bo to nie forum gastrologiczne i innej rady ci nikt nie udzieli.
ps.
Mam nadzieje ┼╝e m├│j post nie zniknie za kilka chwil tak jak wcze┼Ťniej inne nie wygodne dla ciebie teksty
pozdrawiam cie serdecznie Piort

G├│ra

PostNapisane: pi─ůtek, 12 grudnia 2014, 18:42 
Ranga: [2]

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ťroda, 16 stycznia 2013, 09:40
Ej Panowie!!! Wrzu─çcie na luz...

https://pogoda.sosnowiec.pl/

G├│ra

PostNapisane: pi─ůtek, 12 grudnia 2014, 19:01 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 24 sierpnia 2009, 14:27
Skoro sam tego nie widzisz co robisz to nie pogadamy.
Szkoda mojego czasu na bezproduktywne dyskusje.

Obrazek M├│j profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii. USA 2020/Islandia 2020

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 16 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: