Teraz jest poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 17:37

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Uliczne lampy gasn─ů
PostNapisane: poniedzia┼éek, 4 maja 2015, 08:40 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Musz─Ö si─Ö pochwali─ç nic nie robi┼éem nic a nic, i od jakiego┼Ť czasu w Brzozowie i w mojej miejscowo┼Ťci gasz─ů ┼Ťwiat┼éa uliczne u mnie po 23 godzinie par─Ö minut, Brzozowie te┼╝ o tej samej godzinie a co za tym mam idealne niebo bez ┼éun, brat mi m├│wi┼é o tym nie wierzy┼éem zbytnio, ale si─Ö okaza┼éo, ┼╝e przez kilka nocy sam widzia┼éem na w┼éasne oczyska i takie mia┼éem wielkie oczy wi─Öksze od smoka :shock:
Wiedzia┼éem, ┼╝e tak b─Ödzie pewnie Gmin─Ö nie sta─ç na ┼Ťwiecenie, poniewa┼╝ robi─ů w Brzozowie obwodnic─Ö a zako┼äczy nie daleko Humnisk no c├│┼╝ d┼éug ro┼Ťnie trzeba oszcz─Ödza─ç, w sumie dla mnie to wielki plus, ┼╝e lampy nie ┼Ťwiec─ů oby tak by┼éo jak najd┼éu┼╝ej.
A i jeszcze jedno dla tych U G Brzoz├│w dzi─Ökuj─Ö i pami─Ötajcie lampy Wasze, ale nocne niebo Nasze ;)

G├│ra

Tytu┼é: Re: Uliczne lampy gasn─ů.
PostNapisane: poniedzia┼éek, 4 maja 2015, 08:53 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
No c├│┼╝ nie musia┼éem prosi─ç imiennika so┼étysa, aby to zrobi┼éby by ┼Ťwiat┼éa uliczne si─Ö nie ┼Ťwieci┼éy, gas┼éy wsz─Ödzie w ka┼╝dej miejscowo┼Ťci, kiedy┼Ť do tego musia┼éo doj┼Ť─ç, ┼╝e b─Ödzie brakowa─ç oszcz─Ödno┼Ťci, wi─Öc dobro si─Ö ko┼äczy a koszta no c├│┼╝ sami wiecie, jakie s─ů, co wi─Öcej na stadionie te┼╝ postawili lampy, aby ┼Ťwieci┼éy nie wiem, dla kogo, ale ┼Ťwiec─ů tak, ┼╝e nie przeszkadza mi to w obserwacjach. Bo wcale nie ┼Ťwiec─ů nimi. No chyba wtedy jak b─Öd─ů festyny u nas, ale to ju┼╝ mniej znacz─ůce oraz przeszkadzaj─ůce. ;)

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: