Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 21:28

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
 Tytuł: Informacja Astronomiczne Wiadomości z Internetu.
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 10:00 
Offline
SuperUser
SuperUser
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Posty: 7979
Lokalizacja: Przysietnica: PTMA Warszawa.
Po za zastanowieniu się i przemyśleniu rezygnuję z dodawania AWI na jednym Forum Astronomicznym, podjąłem decyzję, że nie będę umieszczał wiadomości podam powody.
1. Bardzo małe zainteresowanie
2. Brak czasu z mojej strony, większość obowiązków w domu i koło domu spadła na mnie, jak brat nie pracował zastępował mnie w obowiązkach było inaczej miałem więcej wolnego czasu dla siebie, teraz brat nie ma czasu, więc swoje i jego obowiązki wziąłem na siebie.
Mieszkam na wsi jak wiecie praca jest tu najważniejsza, muszę pogodzić wszystko, nie rezygnuję całkowicie, bo będę dodawał Astronomiczne Wiadomości z Internetu na dwóch Forach Astronomicznych. Astromaniak gdzie AWI miało swoje początek oraz na Forum Astronomiczne tam zapraszam do czytania AWI, zaprzestaję tylko dodawanie na Forum, ACD. Proszę Was o wyrozumiałość, nie odchodzę z ACD, będę nadal wysyłał życzenia czasem coś tam napiszę, Ale widzę, że AWI na ACD nie ma aż tak większego grona czytelników, jeśli ktoś będzie chciał dodawać AWI na ACD proszę bardzo zgadzam się, bo ja już nie będę zdania nie zmieniam. Przepraszam za zaistniał sytuację częściowo nie z mojej winy, jedynie z braku czasu. Ta informacja pojawiła się też na Astromaniaku i na Forum Astronomicznym, dlatego by nikt nie był zaskoczony.

_________________
Wszechświat to wszystko, co mam i lubię.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL