Forum AstroCD
http://www.astrocd.pl/forum/

Informacja Astronomiczne Wiadomości z Internetu.
http://www.astrocd.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=5659
Strona 1 z 1

Autor:  Paweł Baran [ poniedziałek, 2 stycznia 2017, 10:00 ]
Tytuł:  Informacja Astronomiczne Wiadomości z Internetu.

Po za zastanowieniu się i przemyśleniu rezygnuję z dodawania AWI na jednym Forum Astronomicznym, podjąłem decyzję, że nie będę umieszczał wiadomości podam powody.
1. Bardzo małe zainteresowanie
2. Brak czasu z mojej strony, większość obowiązków w domu i koło domu spadła na mnie, jak brat nie pracował zastępował mnie w obowiązkach było inaczej miałem więcej wolnego czasu dla siebie, teraz brat nie ma czasu, więc swoje i jego obowiązki wziąłem na siebie.
Mieszkam na wsi jak wiecie praca jest tu najważniejsza, muszę pogodzić wszystko, nie rezygnuję całkowicie, bo będę dodawał Astronomiczne Wiadomości z Internetu na dwóch Forach Astronomicznych. Astromaniak gdzie AWI miało swoje początek oraz na Forum Astronomiczne tam zapraszam do czytania AWI, zaprzestaję tylko dodawanie na Forum, ACD. Proszę Was o wyrozumiałość, nie odchodzę z ACD, będę nadal wysyłał życzenia czasem coś tam napiszę, Ale widzę, że AWI na ACD nie ma aż tak większego grona czytelników, jeśli ktoś będzie chciał dodawać AWI na ACD proszę bardzo zgadzam się, bo ja już nie będę zdania nie zmieniam. Przepraszam za zaistniał sytuację częściowo nie z mojej winy, jedynie z braku czasu. Ta informacja pojawiła się też na Astromaniaku i na Forum Astronomicznym, dlatego by nikt nie był zaskoczony.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/