Teraz jest czwartek, 21 listopada 2019, 10:42

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: V Mi─Ödzynarodowa olimpiada z astronomii - potrzebna pomoc
PostNapisane: ┼Ťroda, 25 maja 2011, 15:51 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 24 sierpnia 2009, 14:27
Po raz pi─ůty na ┼Ťwiecie, ale po raz pierwszy w Europie. V Mi─Ödzynarodowa Olimpiada z Astronomii i Astrofizyki odb─Ödzie si─Ö 29.08.2011 ÔÇô 31.08.2011 w Planetarium ┼Ül─ůskim w Chorzowie. Dotychczas m┼éodzi astronomowie rywalizowali mi─Ödzy innymi w Tajlandii, Indonezji i Iranie. Przysz┼éoroczna, pi─ůta edycja olimpiady potrwa 10 dni. We┼║mie w niej udzia┼é oko┼éo 150 uczestnik├│w, a kosztowa─ç ma ponad milion z┼éotych.

Za┼é─ůcznik:
45633_full.jpg
45633_full.jpg [ 103.3 KiB | Przegl─ůdane 564 razy ]

Otrzyma┼éem od Stefana Janty pro┼Ťb─Ö o pomoc przy 5 Mi─Ödzynarodowej Olimpiadzie Astronomicznej. Dla naszego nieszcz─Ö┼Ťcia w tym samym terminie organizujemy wyjazd na Kud┼éacze!

Przesy┼éam kwestionariusz dla wolontariuszy chc─ůcych pom├│c przy 5thioaa.
Je┼Ťli w Waszej grupie znale┼║li by si─Ö ch─Ötni, prosz─Ö o zwrot wype┼énionych kwestionariuszy drog─ů e-mailow─ů (stefan@planetarium.edu.pl).
O spotkaniu os├│b zainteresowanych powiadomi─Ö z wyprzedzeniem.
Pe┼éna dyspozycyjno┼Ť─ç w tych dniach jest troch─Ö na wyrost, bo tak naprawd─Ö chodzi o jedn─ů noc i by─ç mo┼╝e jeden dzie┼ä.
Pozdrawiam,
Stefan

Kwestionariusz osoby zainteresowanej wolontariatem podczas V Mi─Ödzynarodowej Olimpiady z Astronomii i Astrofizyki

Imi─Ö i nazwisko: ...........................................
Data urodzenia: ...........................................
Numer telefonu kontaktowego: ...........................................
e-mail: ...........................................
Adres zamieszkania : ...........................................
Adres do korespondencji (je┼╝eli jest inny ni┼╝ zamieszkania): ...........................................
Nazwa uczelni oraz kierunek studi├│w (je┼Ťli student): ...........................................
Pe┼éna dyspozycyjno┼Ť─ç w dniach od 29.08.2011 ÔÇô 31.08.2011 tak/nie

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizator├│w V Mi─Ödzynarodowej Olimpiady z Astronomii i Astrofizyki na potrzeby rekrutacji wolontariuszy.

Je┼Ťli kto┼Ť mo┼╝e i nie jedzie na Kud┼éacze prosz─Ö pom├│c.

Za┼é─ůczniki:
5thIOAA.doc [32 KiB]
Pobrane 55 razy

Obrazek M├│j profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii. Islandia 2019/USA 2020

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: