Teraz jest wtorek, 18 lutego 2020, 21:50

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Spotkanie Astronomiczne z Dzie─çmi 2011-06-16
PostNapisane: czwartek, 16 czerwca 2011, 19:04 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Dzisiaj, chocia┼╝ by┼éem zm─Öczony i niewyspany po za─çmieniu Ksi─Ö┼╝yca, mia┼éem spotkanie z dzie─çmi, ┼╝e szko┼éy Podstawowej im Marii Konopnickiej z Przysietnicy, odby┼é si─Ö pokaz teleskop├│w, jakie mia┼éem i jakie jeszcze posiadam, oraz temat jak zwykle o Astronomii, nie zabrak┼éo te┼╝ pokazu meteorytowego mojej kolekcji meteoryt├│w. Pyta┼éem si─Ö dzieci czy wiedz─ů, jakie by┼éo w minion─ů noc pi─Ökne zjawisko na niebie wszystkie widzia┼éy, by┼éy te┼╝ momenty ┼Ťmieszne jak spyta┼éem si─Ö, kt├│ry z was trzyma┼é w d┼éoni prawdziwy meteoryt, jeden ch┼éopak powiedzia┼é, ┼╝e on znalaz┼é ko┼éo domu, ale pani poprawi┼éa i powiedzia┼éa, ┼╝e nie jest to meteoryt, poniewa┼╝ dzieci zbieraj─ů wszystko, co napotkaj─ů na drodze, trzymaj─ů swoje skarby.
Nie chciałem pokazywać Słońca, bo by długo zeszło, a nawet się bałem, bo to były mniejsze dzieci, więc pokazałem im obiekt na Ziemi przez teleskop. Były mam nadzieję zadowolone.
;)

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: