Teraz jest wtorek, 18 lutego 2020, 20:59

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Festyn
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2012, 10:54 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Dyrekcja Zespołu Szkół w Przysietnicy oraz Rada Rodziców
Serdecznie zapraszaj─ů mieszka┼äc├│w Przysietnicy na festyn rodzinny, kt├│ry odb─Ödzie si─Ö 02-06-2012. (Sobota) w Godzinach od 14:00 do 21:00, na placu przy budynku szko┼éy.
Przewidziane Atrakcje
1) Wyst─Öpy artystycznie uczni├│w( Teatralne. Artystycznie. Muzyczne)
2) Zawody Sportowe
3) Rodzinne konkursy i zabawy
4) Pokazy stra┼╝ackie
5) Strzelanie z łuku
6) Dyskoteka
7) Kawiarenka
8)Zje┼╝d┼╝alnia dla dzieci
9) Wystawa Motyli
10) Spotkanie z ciekawymi mieszkańcami Przysietnicy
Nr 10. To na tym spotkaniu odb─Ödzie si─Ö pokaz mojej kolekcji meteoryt├│w oraz jak pogoda pozwoli wsp├│lna obserwacja nieba przez teleskop 150/1200 SKY-Watcher dla wszystkich przed szko┼é─ů, zdj─Öcia b─Öd─ů po spotkaniu. Ostatnio moja kolekcja meteoryt├│w budzi wielkie zainteresowanie, wi─Öc nie ma, co czeka─ç pora zacz─ů─ç spotkania. ;)

G├│ra

Tytu┼é: Re: Festyn
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2012, 10:55 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Festyn
Odbył się wspomniany Festyn w szkole nr2 Gimnazjum w Przysietnicy. O to dwa zdjęcia, które zrobiły mi dziewczęta moim aparatem. Oraz podziękowanie.
Festyn odbył się przed budynkiem szkoły
Dzieci i m┼éodzie┼╝ z gimnazjum przedstawia┼éy swoje wyst─Öpy przed publiczno┼Ťci─ů, kiedy dojechali┼Ťmy na miejsce, odje┼╝d┼╝a┼éy moi koledzy stra┼╝acy autami stra┼╝ackimi, za┼Ť ja zajecha┼éem autem nie swoim oczywi┼Ťcie tylko przyjecha┼é po mnie dyrektorki m─ů┼╝, za co bardzo jemu dzi─Ökuj─Ö, po roz┼éo┼╝eniu si─Ö w taki miejscu z teleskopem oraz moj─ů kolekcj─ů meteoryt├│w nie mia┼éem czasu wiele zrobi─ç zdj─Ö─ç poprosi┼éem jedn─ů z dziewczynek z gimnazjum by zrobi┼éa zdj─Öcia, aby nam tu pokaza─ç.
Kolejka do zobaczenia meteoryt├│w to si─Ö zwi─Öksza┼éa to zmniejsza┼éa nie mia┼éem czasu na Chwile by odpocz─ů─ç na krzese┼éku, za┼Ť, gdy chmury troszeczk─Ö os┼éoni┼éy nasze S┼éo┼äce pokazywa┼éem za pomoc─ů rzutowania na kartce papieru A4 S┼éonce tak by ka┼╝da osoba mog┼éa widzie─ç, potem odby┼éa si─Ö obserwacja Ksi─Ö┼╝yca ka┼╝da osoba chcia┼éa widzie─ç, dzieci kr─Öci┼éy si─Ö po kilka razy by jeszcze raz popatrze─ç przez teleskop, by┼éem zdziwiony, ┼╝e niekt├│re z nich, kt├│re chodz─ů do Podstaw├│wki potrafi┼éy wymieni─ç wszystkie planety. Na koniec dodawa┼éem podzi─Ökowanie i pokaz si─Ö zako┼äczy┼é o to dwa zdj─Öcia z tej imprezy. Na koniec dzi─Ökuj─Ö Wszystkim Pani dyrektor ca┼éej szkole ka┼╝dej osobie, co by┼éa i chcia┼éa si─Ö dowiedzie─ç, co nie, co o naszej Astronomii pozdrawiam ich serdecznie z tego forum, bo wiem, ┼╝e czytaj─ů, oraz ca┼é─ů Przysietnic─Ö. ;)

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: