Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 23:40

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
 Tytuł: AutoMapa na Androida!... a może Yanosik?
PostNapisane: sobota, 31 marca 2012, 12:40 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 14:27
Posty: 9555
Lokalizacja: Chorzów
Znam wśród was kilka osób mających telefon z Androidem, sam też mam, a w związku z zbliżającymi się moimi dalekimi wyjazdami myślałem o zakupie urządzenia GPS z AutoMapą.

Szukam, szukam i... znajduje AutoMapę na Androida... wreszcie, już nawet zapomniałem, że były takie plany.

Obrazek

Oszczędność w zakupie urządzenia daje mi już teraz radość. Na razie to tylko beta... ale co tam, przynajmniej za free do końca 2012 roku. :mrgreen:



==================================

Dodatkowo widzę, że coraz większą popularnością cieszy się Yanosik - okazuje się świetnym darmowym rozwiązaniem
Polecam – http://yanosik.pl/android



==================================

Uważajcie na trasfer danych w telefonach.

_________________
Pozdrawiam, Marek Substyk
Portal AstroCD, http://www.astrocd.pl, Forum AstroCD, http://www.forum.astrocd.pl
Sklep Allegro AstroCD - literatura i pomoce naukowe dla miłośników astronomiiObrazek facebook.com/Wydawnictwo.AstroCD
Obrazek Mój profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. USA 2020/Islandia 2020



Góra
 Zobacz profil  
 

 Tytuł: Re: AutoMapa na Androida!... a może Yanosik?
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:37 
Offline
Nowy użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:32
Posty: 14
Lokalizacja: Sosnowiec
W czasie podróży na kudłacze z Adrianem używaliśmy Yanosika ale dodatkowo do nawigacji w celu takiego niby cb-radia fakt działa spotkaliśmy 2-3 kontrole radarowe (tzn policjantów z suszarką) które były zaznaczone na mapie. Działa nawet jako nawigacja ale na moim telefonie (Samsung Galaxy) gubił stosunkowo szybko grafikę podczas jazdy, z sygnałem GPS nie było problemów ale jak nie widzisz mapy to jest to irytujące. Ktoś kto używał miał podobny problem? Jeżeli chodzi o nawigacje to dużym minusem są mapy które trzeba kupować bo coraz częściej podczas zwykłej kontroli policja sprawdza czy nie zostały one ściągnięte. Dlatego przed kupnem radziłbym sprawdzić ile kosztują mapy dla danej nawigacji. Ja osobiście mam dobrą nawigację kupioną we Włoszech i jak się potem okazało mapy są tak drogie że mnie na to nie stać i jeżdżę na starej nie z aktualizowanej mapie europy gdzie często według niej jadę np po lesie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AutoMapa na Androida!... a może Yanosik?
PostNapisane: poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 14:07 
Offline
Nowy użytkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 15:07
Posty: 17
u mnie yanosik też niestety gubi i sygnał GPS i myli się z mapą, ponadto piekielnie grzeje telefon. Używam Naviexpert i działa bardzo dobrze, transfery ma niewielkie.

_________________
pozdrowienia
Piotr
_________________________________________________________________________________________
Synta 8", kitowce 25 mm i 10 mm (w zasadzie leżą odłogiem), ES 30 mm, TV Nagler 22 mm, ES 14 mm, ES 6,7 mm, filtry DGM Optics NPB 2", Lumicon OIII i Orion polar 1,25"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL