Teraz jest wtorek, 4 sierpnia 2020, 22:16

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Informacja Astronomiczne Wiadomo┼Ťci z Internetu.
PostNapisane: poniedzia┼éek, 2 stycznia 2017, 10:00 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Po za zastanowieniu si─Ö i przemy┼Ťleniu rezygnuj─Ö z dodawania AWI na jednym Forum Astronomicznym, podj─ů┼éem decyzj─Ö, ┼╝e nie b─Öd─Ö umieszcza┼é wiadomo┼Ťci podam powody.
1. Bardzo małe zainteresowanie
2. Brak czasu z mojej strony, wi─Ökszo┼Ť─ç obowi─ůzk├│w w domu i ko┼éo domu spad┼éa na mnie, jak brat nie pracowa┼é zast─Öpowa┼é mnie w obowi─ůzkach by┼éo inaczej mia┼éem wi─Öcej wolnego czasu dla siebie, teraz brat nie ma czasu, wi─Öc swoje i jego obowi─ůzki wzi─ů┼éem na siebie.
Mieszkam na wsi jak wiecie praca jest tu najwa┼╝niejsza, musz─Ö pogodzi─ç wszystko, nie rezygnuj─Ö ca┼ékowicie, bo b─Öd─Ö dodawa┼é Astronomiczne Wiadomo┼Ťci z Internetu na dw├│ch Forach Astronomicznych. Astromaniak gdzie AWI mia┼éo swoje pocz─ůtek oraz na Forum Astronomiczne tam zapraszam do czytania AWI, zaprzestaj─Ö tylko dodawanie na Forum, ACD. Prosz─Ö Was o wyrozumia┼éo┼Ť─ç, nie odchodz─Ö z ACD, b─Öd─Ö nadal wysy┼éa┼é ┼╝yczenia czasem co┼Ť tam napisz─Ö, Ale widz─Ö, ┼╝e AWI na ACD nie ma a┼╝ tak wi─Ökszego grona czytelnik├│w, je┼Ťli kto┼Ť b─Ödzie chcia┼é dodawa─ç AWI na ACD prosz─Ö bardzo zgadzam si─Ö, bo ja ju┼╝ nie b─Öd─Ö zdania nie zmieniam. Przepraszam za zaistnia┼é sytuacj─Ö cz─Ö┼Ťciowo nie z mojej winy, jedynie z braku czasu. Ta informacja pojawi┼éa si─Ö te┼╝ na Astromaniaku i na Forum Astronomicznym, dlatego by nikt nie by┼é zaskoczony.

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 9 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: